• پاکدشت ـ میدان مادر ـ ساختمان پارسیان ـ طبقه 4 ـ واحد 12
  • 02136016551 - 02136016552

درباره ما

درباره شرکت ماهان

اینترنت ماهان از سال 1385 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود . عمده فعالیت این شرکت در زمینه فروش اینترنت و سرویس های مبتنی بر شبکه وایرلس و بستر اینترنت می باشد . بستر شبکه این شرکت حدود 240 کیلومتر می باشد که خود یکی از بزرگترین شبکه های جنوب شرق استان تهران می باشد . 
در بستر این شبکه تعداد فعالان اقتصادی ، ادارات و فروشگاه هایی که در سراسر منطقه یا شهرهای دیگر دفتر فروش یا شعب فعال دارند متصل و از سرویس های مبتنی بر شبکه اینترنت ، وایزلس مانند سیستم حسابداری یکپارچه استفاده می کنند . 
از آنجایی که در منطقه یک شرکت بزرگ برای ارائه سرویس خدمات هستیم بر آن شدیم که سامانه فروشگاه آنلاین فروش تجهیزات شبکه ، قطعات رایانه و تجهیزات جانبی را برای رفاه مشتریان خود راه اندازی کنیم . 
شعار ما همیشه روی این باور بوده که روی قدرت ما حساب کنید . 

مدیریت شرکت اندیشه پردازش دانیال ( اینترنت ماهان )

پاسخگویی تلفنی

مشترکان اینترنت ماهان و افراد مختلف برای اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری از ساعت 8 صبح الی 17 با تلفن 02136016552 تماس حاصل فرمایند . 

 

شارژ آنلاین شبانه روزی

در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز اکانت خود را شارژ نمایید . برای پرداخت می توانید از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب استفاده نمایید . 

امکان سنجی

انجام امکان سنجی و بررسی منطقه جهت برقراری ارتباط با یکی از دکل های اینترنت ماهان برای برقراری یک ارتباط با حداکثر سرعت ارسال و دریافت برای کاربران

سیستم آمار رضایت مندی مشتریان ماهان

 

سیستم جوابگویی به سوالات ، مشکلات و بخش راهنمایی تلفنی اینترنت ماهان ، پاسخ گویی آن به گونه ای بوده است که توانسته است تا 98% از رضایت مشتریان را جلب و مورد حمایت قرار دهد . 

 

 

سیستم پاسخگویی :

97%

رضایت مشتریان :

98%

پایداری شبکه و اینترنت :

98%

اینترنت ماهان

شبکه اینترنت ماهان از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه پیشرفت صنعت فن آوری به صورت رسمی آغاز نموده است . عمده فعالیت این شرکت در زمینه فروش پهنای باند اینترنت ، فروش تجهیزات رادیویی و شبکه می باشد .

 

لینک های مفید