• پاکدشت ـ میدان مادر ـ ساختمان پارسیان ـ طبقه 4 ـ واحد 12
  • 02136016551 - 02136016552

بلاگ ها و خبر ها

در صورتی که از رادیو مودم برای دریافت خدمات اینترنت استفاده می کنید و قبلاً مودم ADSL داشتید می توانید از این مودم به عنوان Access Point استفاده نمایید . 

مراحل آموزش : 

1- ابتدا یک مرورگر بازکنید و در منوی آدرس IP دستگاه را وارد کنید . پیش فرض همه مودم های ADSL این IP می باشد . 192.168.1.1 در غیر این صورت زیر مودم خود را نگاه کنید و IP آن را بررسی کنید . 

2- وارد دستگاه شدید به قسمت LAN بروید و از آنجا بخش DHCP را غیر فعال کنید . 

3- به بخش Wireless بروید و نام SSID ( انتخاب نام شبکه ) و رمز خود را تعیین کنید . 

4- در تنظیمات رادیو مودم خود بخش DHCP را فعال کنید و تنظیمات مربوطه را وارد کنید . پس از انجام کلیه مراحل ، سیم POE رادیو مودم به یکی از LAN های مودم (فرقی ندارد) بزنید و استفاده نمایید . 

در صورتی که یک دستگاه سیمی دارید و نیاز است به شبکه بی سیم متصل شود، استفاده از اکسس پوینت در مد Wireless Client، می تواند راه حل مناسبی باشد.

Access Point چیست؟
Access Point که به معنی نقطه دسترسی می‌باشد وسیله ایست که در شبکه‌های بی‌سیم مورداستفاده قرار می‌گیرد. دستگاه AP در شبکه بی‌سیم نقشی مانند دستگاه سوییچ در شبکه‌های سیمی را ایفا می‌کند به این معنا که امکان ارتباط چندین دستگاه بی‌سیم را به هم فراهم می‌کند.
دستگاه‌های AP، دارای مدهای AccessPoint و Bridge ،Wireless Client ،Repeater است.

 

این روزها تلگرام پای ثابت اپلیکیشن‌های موبایلی نصب‌شده روی گوشی‌های هوشمند ایرانیان است. همین محبوبیت باعث شده روزانه حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون این اپلیکیشن رد و بدل شود و خبرهای زیادی درباره‌اش مخابره شود؛ از شایعات مربوط به فیلتر شدن آن گرفته تا شایعاتی چون هک تلگرام و...

ویندوز هفت یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین ویندوز ها در زمینه دانش و فناوری است . محیط کاربری آسان و قابلیت های کنترلی پیشرفته و در عین حال کاربر پسند سبب شده که این ویندوز به ویندوزی پر فروش و پر طرفدار تبدیل شود. نصب ویندوز هفت متعاقبا به نیاز بیشتر کاربران تبدیل شده است. آموزش نصب ویندوز هفت را به صورت مرحله به مرحله در اختیار شما عزیزان قرار دادیم باشد که مورد پسند واقع شود.

اینترنت ماهان

شبکه اینترنت ماهان از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه پیشرفت صنعت فن آوری به صورت رسمی آغاز نموده است . عمده فعالیت این شرکت در زمینه فروش پهنای باند اینترنت ، فروش تجهیزات رادیویی و شبکه می باشد .

 

لینک های مفید