• پاکدشت ـ میدان مادر ـ ساختمان پارسیان ـ طبقه 4 ـ واحد 12
  • 02136016551 - 02136016552

قوانین و مقررات

قوانین و مققررات 

کاربران گرامی باید توجه داشته باشند که اجرای قوانین برای رفاه حال شما می باشد . لذا در اجرای قوانین کوتاهی ننمایید . در صورت عدم رعایت قوانین تمام مسئولیت ها بر عهده شما می باشد .

 

اشتراک گذاری اینترنت به غیر 

در صورتی که اینترنت خود را در اختیار افراد دیگر قرار دهید ، IP اینترنت به نام شما ثبت شده است و اگر سرقت اطلاعات ، هک ، جابجایی انتقال پول از کارت یا حساب دیگران صورت بگیرد تمامی مسئولیت این امر متوجه شما خواهد بود و کلیه اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی گرفته خواهد شد . 

 

استفاده از WiFi

کلیه مشترکانی که در داخل منزل از دستگاه بی سیم WiFi استفاده می کنند نسبت به امنیت دستگاه خود اقدام نمایند و کلیه مساءل امنیتی اعم از رمز عبور ، IP را در اختیار سایر افراد قرار ندهند . در صورت پایان یافتن حجم غیر متعارف شرکت هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد . 

در صورتی که نسبت به راه اندازی و کانفیگ امنیتی دستگاه  خود اطلاعات کافی ندارید با درخواست کارشناس یا با همراه داشتن دستگاه مودم و مراجعه به شرکت نسبت به امنیت دستگاه خود اقدام نمایید . 

 

شارژ آنلاین 

تمامی کاربران سیستم حجمی شارژ آنها فقط از طریق پنل کاربری خود بوده و به هیچ عنوان شارژ به صورت تلفنی انجام نمی شود . 

در صورتی که هنگام شارژ آنلاین خطا در شارژ صورت گرفت و مبلغ از حساب شما کسر گردید ، می توانید صبر کنید تا سند اصلاحیه بانکی برای شما انجام شود و مبلغ کسر شده به حساب شما واریز گردد و دوباره اقدام به خرید کنید . 

 

اطلاعات کاربران 

طبق دستور پلیس محترم فضای مجازی ( فتا ) کلیه اطلاعات کاربران با حفظ حریم خصوصی  در اختیار این سازمان قرار می گیرد . 

اینترنت ماهان

شبکه اینترنت ماهان از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه پیشرفت صنعت فن آوری به صورت رسمی آغاز نموده است . عمده فعالیت این شرکت در زمینه فروش پهنای باند اینترنت ، فروش تجهیزات رادیویی و شبکه می باشد .

 

لینک های مفید